1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 GST 001
Genel Sanat Tarihi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. UFUK ÇETİN
Öğretim Üyesi Odası 10
IMB122
Statik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
B-204
FZK108
Fizik II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. VAHİD FERECOV
B-132
CMB112
Organik Kimya
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FATMA FÜSUN UYSAL
B-132
18.30 - 19.20 11 GST 001
Genel Sanat Tarihi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. UFUK ÇETİN
Öğretim Üyesi Odası 10
IMB122
Statik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
B-204
FZK108
Fizik II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. VAHİD FERECOV
B-132
CMB112
Organik Kimya
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FATMA FÜSUN UYSAL
B-132
19.30 - 20.20 12 CMB114
Çevre Mühendisliğinde Bilgisayar Uygulamaları
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ZEKİ ÜNAL YÜMÜN
B 302
IMB122
Statik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
B-204
MAT114
Matematik II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi KEMAL ÖZEN
B-128
AKİ001
Akademik İngilizce
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. UFUK ÇETİN
E-203
TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. KEVSER SELVİ
Öğretim Üyesi Odası 10
20.30 - 21.20 13 CMB114
Çevre Mühendisliğinde Bilgisayar Uygulamaları
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ZEKİ ÜNAL YÜMÜN
B 302
IMB122
Statik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
B-204
MAT114
Matematik II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi KEMAL ÖZEN
B-128
AKİ001
Akademik İngilizce
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. UFUK ÇETİN
E-203
21.30 - 22.20 14 CMB114
Çevre Mühendisliğinde Bilgisayar Uygulamaları
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ZEKİ ÜNAL YÜMÜN
B 302
MAT114
Matematik II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi KEMAL ÖZEN
B-128
TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. KEVSER SELVİ
Öğretim Üyesi Odası 10
22.30 - 23.20 15 MAT114
Matematik II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi KEMAL ÖZEN
B-128
23.30 - 00.20 16
00.25 - 01.15 17
01.20 - 02.10 18
02.15 - 03.05 19

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 CMB202
Termodinamik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. UĞUR AKYOL
E-102
DFD003
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ÜNVER ÇİFTÇİ
B-132
CMB210
Malzeme Bilgisi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
C-103
DFD003
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ÜNVER ÇİFTÇİ
E-002
SYA002
Sayısal Analiz
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. VAHİD FERECOV
E-102
18.30 - 19.20 11 CMB202
Termodinamik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. UĞUR AKYOL
E-102
DFD003
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ÜNVER ÇİFTÇİ
B-132
CMB210
Malzeme Bilgisi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
C-103
DFD003
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ÜNVER ÇİFTÇİ
E-002
SYA002
Sayısal Analiz
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. VAHİD FERECOV
E-102
19.30 - 20.20 12 CMB212
Hidrolik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
E-102
CMB213
Ekoloji
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ASUDE HANEDAR
B-132
CMB204
Çevre Mühendisliği Kimyası II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ELÇİN GÜNEŞ
B-132
CMB212
Hidrolik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
B-132
SYA002
Sayısal Analiz
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. VAHİD FERECOV
E-102
20.30 - 21.20 13 CMB212
Hidrolik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
E-102
CMB213
Ekoloji
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ASUDE HANEDAR
B-132
CMB204
Çevre Mühendisliği Kimyası II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ELÇİN GÜNEŞ
B-132
CMB212
Hidrolik
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
B-132
21.30 - 22.20 14 CMB204
Çevre Mühendisliği Kimyası II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ELÇİN GÜNEŞ
B-132
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. HATİCE BAYRAKTAR
Öğretim Üyesi Odası 23
22.30 - 23.20 15 CMB204
Çevre Mühendisliği Kimyası II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ELÇİN GÜNEŞ
B-132
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. HATİCE BAYRAKTAR
Öğretim Üyesi Odası 23
23.30 - 00.20 16
00.25 - 01.15 17
01.20 - 02.10 18
02.15 - 03.05 19

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

3. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 CMB306
Atıksu Uzaklaştırma
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TUBA ÖZTÜRK
B-132
CMB314
Biyolojik Prosesler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. YALÇIN GÜNEŞ
E-102
CMB318
Hava Kirliliği
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. LOKMAN HAKAN TECER
E-002
CMB310
İçme Sularının Arıtılması
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Arş. Gör. Dr. SUNA ÖZDEN ÇELİK
E-102
CMB316
Kimyasal Prosesler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. GÜNAY YILDIZ TÖRE
E-202
18.30 - 19.20 11 CMB306
Atıksu Uzaklaştırma
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TUBA ÖZTÜRK
B-132
CMB314
Biyolojik Prosesler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. YALÇIN GÜNEŞ
E-102
CMB318
Hava Kirliliği
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. LOKMAN HAKAN TECER
E-002
CMB310
İçme Sularının Arıtılması
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Arş. Gör. Dr. SUNA ÖZDEN ÇELİK
E-102
CMB316
Kimyasal Prosesler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. GÜNAY YILDIZ TÖRE
E-202
19.30 - 20.20 12 CMB306
Atıksu Uzaklaştırma
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TUBA ÖZTÜRK
B-132
CMB314
Biyolojik Prosesler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. YALÇIN GÜNEŞ
E-102
CMB318
Hava Kirliliği
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. LOKMAN HAKAN TECER
E-002
CMB310
İçme Sularının Arıtılması
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Arş. Gör. Dr. SUNA ÖZDEN ÇELİK
E-102
20.30 - 21.20 13 CMB306
Atıksu Uzaklaştırma
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TUBA ÖZTÜRK
B-132
CMB308
Zemin Mekaniği ve Temel İnşaatı
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ZEKİ ÜNAL YÜMÜN
E-102
CMSB304
Mesleki İngilizce II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FATMA FÜSUN UYSAL
E-201
CMSB308
İklim Bilgisi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FÜSUN EKMEKYAPAR
E-203
CMSB307
Enerji Kaynakları ve Çevre
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. TOLGA TUNÇAL
E-002
CMB310
İçme Sularının Arıtılması
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Arş. Gör. Dr. SUNA ÖZDEN ÇELİK
E-102
YDİ110
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Mak.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. UFUK ÇETİN
Öğretim Üyesi Odası 16(Birleştirme)
21.30 - 22.20 14 CMSB302
Ekotoksikoloji
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. SÜREYYA MERİÇ PAGANO
Öğretim Üyesi Odası 15
CMSB301
Kentleşme ve Çevresel Etkileri
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FATMA FÜSUN UYSAL
Öğretim Üyesi Odası 13
CMSB310
Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ŞEYMA ORDU
E-203
CMB308
Zemin Mekaniği ve Temel İnşaatı
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ZEKİ ÜNAL YÜMÜN
E-102
CMSB304
Mesleki İngilizce II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FATMA FÜSUN UYSAL
E-201
CMSB308
İklim Bilgisi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FÜSUN EKMEKYAPAR
E-203
CMSB307
Enerji Kaynakları ve Çevre
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. TOLGA TUNÇAL
E-002
YDİ110
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Mak.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. UFUK ÇETİN
Öğretim Üyesi Odası 16(Birleştirme)
22.30 - 23.20 15 CMB308
Zemin Mekaniği ve Temel İnşaatı
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ZEKİ ÜNAL YÜMÜN
E-102
CMSB304
Mesleki İngilizce II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FATMA FÜSUN UYSAL
E-201
CMSB308
İklim Bilgisi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FÜSUN EKMEKYAPAR
E-203
CMSB307
Enerji Kaynakları ve Çevre
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. TOLGA TUNÇAL
E-002
YDİ110
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Mak.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. UFUK ÇETİN
Öğretim Üyesi Odası 29(Birleştirme)
23.30 - 00.20 16
00.25 - 01.15 17
01.20 - 02.10 18
02.15 - 03.05 19

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

4. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 CMSB411
Hava Kirliliği Modellemesi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ASUDE HANEDAR
Öğretim Üyesi Odası 30
CMSB408
İleri Arıtma
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. SÜREYYA MERİÇ PAGANO
Öğretim Üyesi Odası 20
CMSB407
Endüstriyel Mikrobiyoloji
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ALİ RIZA DİNÇER
E-002
CMSB417
Gürültü Kontrolü
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ESRA TINMAZ KÖSE
E-001
İSGL102
İş Sağlığı ve Güvenliği II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. GÜNAY YILDIZ TÖRE
E-002
CMB412
Arıtma Çamurlarının Kontrolü
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. TOLGA TUNÇAL
E-203
CMB414
Çevre Kaynaklarının Planlanması
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ŞEYMA ORDU
E-203
CMSB406
Arazide Arıtma
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ALİ RIZA DİNÇER
E-001
CMSB403
Su ve Atıksulardan Nütrient Giderimi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. YALÇIN GÜNEŞ
E-101
18.30 - 19.20 11 CMB410
Çevresel Etki Değerlendirilmesi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ALİ RIZA DİNÇER
E-002
İSGL102
İş Sağlığı ve Güvenliği II
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. GÜNAY YILDIZ TÖRE
E-002
CMB412
Arıtma Çamurlarının Kontrolü
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. TOLGA TUNÇAL
E-203
CMB414
Çevre Kaynaklarının Planlanması
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ŞEYMA ORDU
E-203
CMB494
Bitirme Çalışması II
13. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. SÜREYYA MERİÇ PAGANO
Öğretim Üyesi Odası 19
19.30 - 20.20 12 CMB410
Çevresel Etki Değerlendirilmesi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ALİ RIZA DİNÇER
E-002
CMB404
Toprak Kirliliği ve Kontrolü
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FÜSUN EKMEKYAPAR
E-002
CMB412
Arıtma Çamurlarının Kontrolü
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. TOLGA TUNÇAL
E-203
CMSB412
Endüstriyel Atık Yönetimi ve Yasal Yükümlülükler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. GÜNAY YILDIZ TÖRE
Öğretim Üyesi Odası 30
CMSB410
Bütünleşik Havza Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ELÇİN GÜNEŞ
E-002
CMSB418
Özel Atıkların Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ESRA TINMAZ KÖSE
B-128
20.30 - 21.20 13 CMB404
Toprak Kirliliği ve Kontrolü
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FÜSUN EKMEKYAPAR
E-002
CMSB413
Hava Kirliliği Ölçüm Teknikleri
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. LOKMAN HAKAN TECER
B-204
CMSB414
Atık Geri Kazanım Teknolojileri
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TUBA ÖZTÜRK
E-001
CMSB412
Endüstriyel Atık Yönetimi ve Yasal Yükümlülükler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. GÜNAY YILDIZ TÖRE
Öğretim Üyesi Odası 30
CMSB410
Bütünleşik Havza Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ELÇİN GÜNEŞ
E-002
CMSB418
Özel Atıkların Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ESRA TINMAZ KÖSE
B-128
21.30 - 22.20 14 CMB404
Toprak Kirliliği ve Kontrolü
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FÜSUN EKMEKYAPAR
E-002
CMSB413
Hava Kirliliği Ölçüm Teknikleri
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. LOKMAN HAKAN TECER
B-204
CMSB414
Atık Geri Kazanım Teknolojileri
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TUBA ÖZTÜRK
E-001
CMSB412
Endüstriyel Atık Yönetimi ve Yasal Yükümlülükler
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. GÜNAY YILDIZ TÖRE
Öğretim Üyesi Odası 30
CMSB410
Bütünleşik Havza Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ELÇİN GÜNEŞ
E-002
CMSB418
Özel Atıkların Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ESRA TINMAZ KÖSE
B-128
22.30 - 23.20 15 CMB494
Bitirme Çalışması II
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. LOKMAN HAKAN TECER
Öğretim Üyesi Odası 27
CMB494
Bitirme Çalışması II
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ZEKİ ÜNAL YÜMÜN
Öğretim Üyesi Odası 21
CMB494
Bitirme Çalışması II
3. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. GÜNAY YILDIZ TÖRE
Öğretim Üyesi Odası 18
CMB494
Bitirme Çalışması II
4. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FATMA FÜSUN UYSAL
Öğretim Üyesi Odası 19
CMB494
Bitirme Çalışması II
5. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FÜSUN EKMEKYAPAR
Öğretim Üyesi Odası 20
CMB494
Bitirme Çalışması II
6. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ASUDE HANEDAR
Öğretim Üyesi Odası 30
CMB494
Bitirme Çalışması II
7. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ALİ RIZA DİNÇER
Öğretim Üyesi Odası 13
CMB494
Bitirme Çalışması II
8. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. TOLGA TUNÇAL
Öğretim Üyesi Odası 15
CMB494
Bitirme Çalışması II
9. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TUBA ÖZTÜRK
Öğretim Üyesi Odası 16
CMB494
Bitirme Çalışması II
10. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ŞEYMA ORDU
Öğretim Üyesi Odası 2
CMB494
Bitirme Çalışması II
11. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. YALÇIN GÜNEŞ
Öğretim Üyesi Odası 36
CMB494
Bitirme Çalışması II
12. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ELÇİN GÜNEŞ
Öğretim Üyesi Odası 22
CMB494
Bitirme Çalışması II
13. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. SÜREYYA MERİÇ PAGANO
Öğretim Üyesi Odası 14
CMB494
Bitirme Çalışması II
14. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Arş. Gör. Dr. CAN BURAK ÖZKAL
Öğretim Üyesi Odası 26
CMB494
Bitirme Çalışması II
14. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Arş. Gör. Dr. CAN BURAK ÖZKAL
Öğretim Üyesi Odası 23
CMB494
Bitirme Çalışması II
12. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ELÇİN GÜNEŞ
Öğretim Üyesi Odası 16
CMB494
Bitirme Çalışması II
11. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. YALÇIN GÜNEŞ
Öğretim Üyesi Odası 20
CMB494
Bitirme Çalışması II
10. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ŞEYMA ORDU
Öğretim Üyesi Odası 21
CMB494
Bitirme Çalışması II
9. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TUBA ÖZTÜRK
Öğretim Üyesi Odası 2
CMB494
Bitirme Çalışması II
8. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. TOLGA TUNÇAL
Öğretim Üyesi Odası 19
CMB494
Bitirme Çalışması II
7. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ALİ RIZA DİNÇER
Öğretim Üyesi Odası 14
CMB494
Bitirme Çalışması II
6. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. ASUDE HANEDAR
Öğretim Üyesi Odası 12
CMB494
Bitirme Çalışması II
5. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FÜSUN EKMEKYAPAR
Öğretim Üyesi Odası 11
CMB494
Bitirme Çalışması II
4. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. FATMA FÜSUN UYSAL
Öğretim Üyesi Odası 18
CMB494
Bitirme Çalışması II
3. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Doç. Dr. GÜNAY YILDIZ TÖRE
Öğretim Üyesi Odası 15
CMB494
Bitirme Çalışması II
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. LOKMAN HAKAN TECER
Öğretim Üyesi Odası 10
CMSB413
Hava Kirliliği Ölçüm Teknikleri
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Prof. Dr. LOKMAN HAKAN TECER
B-204
CMSB414
Atık Geri Kazanım Teknolojileri
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi TUBA ÖZTÜRK
E-001
CMB494
Bitirme Çalışması II
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi ZEKİ ÜNAL YÜMÜN
Öğretim Üyesi Odası 19
23.30 - 00.20 16
00.25 - 01.15 17
01.20 - 02.10 18
02.15 - 03.05 19